درباره ما

درباره فوژان تل

گروه فوژان از سال 1380 به عنوان یکی از موفقترین و معتبرترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کشور در حوزه سیستم-های مدیریت اسناد و زیرساخت IT در بازار ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس فعالیت نموده و همواره در ارائه محصولات جدید و خدمات پس از فروش مطمین پیشرو بوده است.

 گروه فوژان در حال حاضر شریک تجاری و نماینده انحصاری برندهای شناخته شده ای چونKodak Fujitsu, Avision , Plustek، ROWE، FLY، Verbatim و SBS در حوزه های مختلف محصولات دیجیتالی میباشد.


درباره مجموعه شرکت های فوژان

5 شرکت اصلی فعال در زمینه های مختلف با 12 شرکت بین المللی


فعالیت ها

شرکت فوژان تل در این گروه به طور تخصصی و با تمرکز بر ایجاد بیشترین ارزش برای مشتری، فعالیت خود در زمینه گوشی همراه، لوازم جانبی و سایر محصولات دیجیتالی هوشمند را با تیمی حرفهای و با تجربه توسعه داده است و در راستای همکاری با شرکای تجاری خارجی نمایندگی انحصاری شرکت های FLY انگلستان، Verbtim فرانسه و SBS ایتالیا را اخذ نموده است. شرکت فوژان تل با توسعه نمایشگاه ها و فروشگاه های انحصاری در قلب بازار موبایل تهران و توسعه فوژان سرویس به عنوان بازوی خدمات پس از فروش گروه، دسترسی مشتریان خود را به محصولات و خدمات این شرکت تسهیل نموده است. ما در گروه فوژان، رضایت مشتریان و نمایندگان شبکه فروش در سراسر کشور را از اهداف اصلی خود دانسته و همواره خود را متعهد به آن می دانیم.