اخبار و تازه ها

سومین نمایشگاه و جشنواره فروش گارانتی، خدمات پس از فروش و ارتقاء رضایتمندی مصرف کنندگان با حضور برندهای برتر و گارانتی های معتبر موبایل

شرکت فوژان تل با به نمایش گذاشتن برند fly و خدمات پس از فروش فوژان سرویس در سالن شبستان نمایشگاه مذکور که از 5 خرداد ماه 1394 لغایت 8 خرداد ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار گردید در معرض نمایش عموم قرار گرفت.

شرکت انگلیسی fly محصولات خود را در بازار ایران توسط شرکت فوژان تل به صورت انحصاری عرضه کرده است. این شرکت در سال 2003 با سرمایه گذاری در حوزه تحقیق و توسعه، فعالیت خود را در عرصه محصولات ارتباطی آغاز و در سال 2004 گوشی های همراه خود را وارد بازار نمود. طی سالهای اخیر محصولات این شرکت در بازارهای اروپایی، روسیه، اوکراین، ترکیه، کشورهای آفریقایی و همچنین بازارهای حوزه خلیج فارس عرضه شده است. قابل توجه است که با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات برند fly بعد از سامسونگ بیشترین سهم بازار فروش گوشی های هوشمند در روسیه را از آن خود نموده و حتی در برخی مقاطع نیز پیشی گرفته است. ارایه محصولاتی همراه با جدیدترین تحولات تکنولوژی و در عین حال رقابتی به لحاظ کیفیت و قیمت، فلسفه کسب و کار شرکت fly می باشد که این نگرش برای مصرف کننده نیز ارزش افزوده داشته و مورد استقبال قرار گرفته است.
پیش بینی می شود طراحی زیبا، کیفیت بالا و در عین حال قیمت‌ رقابتی و ارائه خدمات پس از فروش گسترده توسط شرکت فوژان تل، منجر به استقبال قابل توجه مشتریان به ویژه جوانان از گوشی های fly شود.
در جریان کنگره جهانی موبایل در اسفند ماه 1393 در شهر بارسلوناي اسپانیا مدیران این شرکت همزمان با رونمایی از محصولات جدید خود اعلام کردند این شرکت باریک ترین گوشی هوشمند جهان را که در کتاب ثبت رکوردهای جهانی گینس نیز به ثبت رسیده ، به بازار عرضه نموده است.